YHDISTYKSEN HALLITUKSEN JÄSENET 2023

Jeannette Bóren, jeannette.boren(a)hetapalvelut.fi

Jaana Autio, jaana.autio(at)kalliopp.fi 

Sirpa Raudaskoski, sirpa.raudaskoski(at)kalliopp.fi 

Tuula Laitila, tuula.laitila(at)kalliopp.fi

Maria Isotalus, maria.isotalus1(at)gmail.com

Kerttu Sorvisto, kerttu.sorvisto(at)ylivieska.fi

Heli Ekdahl, heli.ekdahl(at)hetapalvelut.fi

Jyty Ylivieska ry

PL 70, 84101  YLIVIESKA

Ylivieskan kaupunki  

                        Pääluottamusmies        Marita Öljymäki-Maarala

                        marita.oljymaki-maarala(at)ylivieska.fi

1.6.-31.12.2021 Maritaa sijaistaa Päivi Sorvisto kaupungin luottamusmiestehtävissä

 Pohjois-Pohjanmaan hyvinvointialue, Pohde                   

                        Pääluottamusmies    Jamina Pietikäinen, p. 040 1263562, jamina.pietikainen(a)pohde.fi        

                        Varapääluottamusmies     -

Centria ammattikorkeakoulu

                       Luottamusmies             -

Kuntien Hetapalvelut Oy

                        Pääluottamusmies        Jeannette Borén